“Підрив» «руского міра» в Кіровограді: жарт, маячня чи розвід лохів?

Про підготовку теракту невідомими, мабуть, українськими патріотами оголосив міський голова Кіровограда Андрій Райкович. Про це повідомив сайт  «весь Кіровоград», нібито нещодавно придбаний головою  Кіровоградської ОДА  Сергієм Кузьменком. Інформація про це носить круту назву : «Громадські слухання в Кіровограді хотіли підірвати – Райкович», а її повний текст є ще одним «шедевром» журналістики:

«Під час громадських слухань з питання перейменування Кіровограда, які були призначені на 10 березня, готувалася провокація з використанням вибухівки. саме тому рішення про їх проведення було скасовано, – зазначив міський голова обласного центру Андрій Райкович під час прес-конференції в суботу, 12 березня.

За його словами, йому стало відомо про це під час спілкування з представниками компетентних органів напередодні слухань. Наразі ані міський голова, ані речники будь-яких правоохоронних структур та спецслужб не повідомляють про особи причетних до підготовки можливого теракту людей.

Нагадаємо, 9 березня кількома активістами, в тому числі, місцевих організацій політичних партій, було знищено банер з надписом “Єлисаветград”, розміщений представниками ГО “Перспектива твого міста” на в’їзді до Кіровограда. На відео інциденту чути нецензурну лайку та погрози.»

Дивно ніби, але вочевидь, як довершений факт є те, що провладний сайт саме так трактує події спровоковані в місті проросійськими силами. То ж виникає слушне питання: « А на чиєму боці  насправді діюча місцева влада?» Невже і вона  приєдналася до апологетів «руского міра»?

Але ще під впливом української патріотичної громадськості сталося очікуване одними і непередбачене іншими диво. Кіровоградський мер, який раніше гучно і публічно ратував за “український Єлисаветград”, почав вважати його імперським. Про це він повідомив на прес-конференції, яку проводить у зв`язку з сотнею відпрацьованих днів у міськраді. Щодо того, чи будуть повторні громадські слухання, Райкович відповів: “Життя підкаже мої плани”.Тобто невідомо хто і що шепотітиме на вуху, і на яку «демократію» наважиться новий очільник міста.

Нагадаємо, у кінці грудня міський голова Кіровограда Андрій Райкович по-іншому висловив свою позицію стосовно назви міста. Тоді він ратував за Єлисаветград. Отакі от тимчасові метаморфози сталися за пару днів. Але проросійська сторона, що опустилася до нового рівня –«Єлисавета» тим часом не заспокоюється і продовжує діяти агресивно провокативно та винахідливо. Підтвердженням тому є чутка про теракти та цькування цілої низки українських патріотів у ЗМІ.

“Підрив»  «руского міра» в Кіровограді: жарт, маячня чи розвід лохів?

Читать полностью: http://h.ua/story/427683/#ixzz42t18mSts

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s