Знову зрання, і знову «напад на паркан»…

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка призупинила будівництво, але близько 9.00 його знову відновили. Як розповів представникам ЗМІ менеджер з регіональної безпеки Кіровоградської філії «Укртелекому» Олександр Шепелєв, техвідділ вже вручив підрядній організації заборону і припис про недопустимість проведення будівельних робіт на даній території через розміщення під нею телекомунікацій.

«Будівництво незаконне. Забудовники не мають дозволу ні від «Укртелекому», ні від «Укрпошти», тому що на цій території проходить комунікація – лежить лінія урядового зв’язку. У зв’язку з цим на цій земельній ділянці лежать обмеження на проведення будь-яких робіт. У законодавстві прописано, що особа, яка має у володінні цю землю, зобов’язана погоджувати проведення будь-яких робіт з представниками «Укрпошти» та «Укртелекому», – коментує ситуацію Шепелєв.

Забудовники стверджують, що всі дозвільні документи на початок будівництва у фірми є, але спілкуватися з пресою і показувати їх спочатку відмовилися. Натомість забудовники показали запити до “Укртелекому” на початок будівництва каналізації по вулиці Гоголя 72 (паркан же ж встановили за адресою вул. Велика Перспективна, 48-Б). Звязківці, як виявилося з невідомих причин дали якусь згоду, але в майже далекому 2013 році за часів іншого попереднього керівництва організації.

Аналогічна ситуація з скандалом виданим на гора майбутньому не забудовнику, а встановлювану тимчасової споруди вже була три тижні тому в Кіровограді біля готелю «Київ». Але тоді починали саме перенос комунікацій, на яку у даному випадку немає навіть згоди її власника. Тоді орендар ділянки ПП «Балтімор» прибрав паркан добровільно, і відчуваючи свою правоту звернувся до суду з позовом на міську владу.

А ще звертає на себе увагу така собі організація, що нічого не будує, а лише гучно галасує і з мовчазної згоди влади міста та навіть поліції зносить паркани. Того разу «бойовики» чи  назвемо, щоб не було образ представники «Бойового братства» допомагали нібито міській владі. А цього разу кому? Кілька її представників зявилися біля паркану вже під обід, і чогось очікували на лавочці поруч. Мабуть команди «фас» в когось. А під вечір той хтось знайшовся… на «полі бойових антимафівських дій», а цього разу це був не МАФ, а ціла капітальна споруда, про появі керівника Олега Кокуленка, знову почалася «війна з парканом». Деякі ЗМІ охрестили дії «бойовиків» (це сорочено для швидкого прочитання), як «самосуд над парканом».

Як повідомило видання «Акула»: «Демобілізованим бійцям АТО не сподобалося розміщення металевої огорожі в центрі Кіровограда і вони демонтували її.

За допомогою підручних інструментів та ключів бійці розібрали та охайно склали огорожу під приміщенням “Укрпошти”. Поспостерігати за роботами прибули працівники поліції.

“Ми недопустимо тут будівництва. Скільки вже можна будувати кафешки на кожних десяти метрах?! Землі бійцям АТО у них немає, а під кафешки – є”, – обурився демобілізований боєць АТО Василь Чернійчук.»

А чи потрібна тим АТОшникам під забудову саме  та ділянка здана в оренду в 2006 році? Питання для роздумів…Чому «бойова» громадська організація суне свого носа під кожний паркан міста? Хто вклав ті слова до рота бійця АТО? З якого дрону відслідковують появу парканів у місті та організовують швидку реакцію на них?  Чого крім ділянок землі під забудову ще вимагають представники «бойового братства»? Чому саме ця тема їх турбує біль за все, а не те що інших кіровоградців – тротуари та дороги  у ямах, діряві дахи, високі тарифи на комуналку та проїзд? Просто в якийсь «МАФіозний» паралельний світ увійшла ця організація. І чого хлопці ніде не працюють в робочий час або самі не створюють робочі місця, а «сидять у дозорі» і чекають на появу чергового паркану? А що завтра ще утнуть ці люди і на яку ціль їх хтось спрямує?

Знову зрання, і знову «напад на паркан»…

Читать полностью: http://h.ua/story/428936/#ixzz476hoSzpP

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s