Cеред єлисаветградських сепарів з‘явилися друзі “тамбовських вовків»?

 

“Тамбовський вовк Яринічу колега!” Таку заяву зробив народний депутат Єгор Соболєв на зустрічі із кіровоградцями. «Ми прийшли плотною групою на зустріч із депутатами від “Самопомочі”, які “чомусь” зібралися в бахмачівському клубі заводу “Радій”, щоб показати, що в Кіровограді живуть не лише прихильники Єлєсавєтграда, а є і послідовні українські патріоти.»  Про це в мережі ФБ написав Ігор Козуб, який не вперше сміливо і запекло атакує кіровоградських представників п’ятої колони.

Група кіровоградських патріотів, за його словами, попросила депутатів не звертати увагу на кіровоградського колєгу Яриніча, який бігає по ВР та закликає проголосувати за Єлисаветград, а віддати свої голоси на наступному засіданні ВР за Кропивницький та припинити розігрувати сепаратистську карту про Єлісавєтград в центрі України. Єгор Соболєв влучно зауважив, що Яриніч ніякий їм не колега, а тамбовський вовк йому колега:) Не можемо не погодитися!!!

А ще в мережі пишуть і про те, що згаданий Костянтин Яринич зробив разом з татом монополію на державну лікарню, аптеки – а що для людей, хоча б своїм виборцям (патріоти це не його виборці – його слова після передачі “Ми”)? Нині мабуть заробляє у московських попів агітуючи за антиукраїнську колоніальну назву, гидує розмовляти українською, немов Москва дала йому мандат українського нардепа. Нахабство антиукраїнської поведінки цієї особи немає меж.
Дивно, пише пан Козуб,але всі наші ЗМІ проігнорували цю важливу заяву. А були лише «їхні ЗМІ», які перед цим облили брудом мітинг присвячений Марку Кропівницькому та розміщують картинки з написом –Кпропивницкий – нарушение прав человека». І чому вони себе вважають людьми? Можливо вони і люди, але з паралельного збоченого «рускага міра (тобто світу)», що насправді є непробудною темрявою  саме  «тамбовських вовків».

Розгляд низки важливих проектів рішень Кіровоградської міської ради може затягнутися майже на 2 місяці. Третю сесію міської ради не проводили ні в квітні, не проводитимуть і в травні.

Про причини такої «депутатської відпустки» кореспонденти РК дізнавалися у секретаря Кіровоградської міської ради Сергій Бойка. За словами посадовця, сесія відбудеться аж у червні. Причиною того є необхідність дотримання норми Закону «Про доступ до публічної інформації», за яким усі проекти рішень мають бути опубліковані на сайті міськради за 20 днів до їх розгляду.

«Сесія планувалася 24-го квітня. Але у зв’язку з тим, що по деяким питанням було не дотримано 20 днів до розгляду, то засідання було перенесене на два дні. А потім у зв’язку зі зверненням народного депутата Костянтина Яриніча щодо розгляду його пропозицій на найближчому засіданні, було зорієнтовано провести сесію 2 червня», – зазначив секретар Кіровоградської міської ради.

Чому звернення нардепа не можна розглянути пізніше, а зараз провести третє засідання сесії посадовець пояснив так:

«Він вимагав розглянути його проекти рішень на найближчому засіданні. Якби він вимагав на найближчій сесії, то ми б могли таким чином організувати. Відповідно до законодавства народні депутати мають право».

Нагадаємо, проекти рішень Костянтина Яриніча стосуються питання перейменування Кіровограда. Нардеп пропонує депутатам Кіровоградської міської ради визначитися із “підтримкою/непідтримкою зареєстрованих у Верховній Раді України проектів постанов щодо перейменування обласного центру”. Відповідні проекти опубліковані на сайті Кіровоградської міської ради 5 травня. Якщо дотримуватися норми закону про 20 днів, якраз і виходить, що найближча сесія міськради відбудеться аж у червні. Сергій Бойко запевняє, що згідно нинішнього Регламенту роботи Кіровоградської міської ради, сесія проводиться не рідше одного разу на квартал.

 

Так от що робить «друг тамбовських вовків»! Гальмує роботу Кіровоградської міської ради… та очолює «рух опору найменування міста імям Кропівницького. Це що по державницьки, чи на користь  Москві та її п’ятій колоні в місті? Звичайно, що друге…  А хіба для цього обирали виборці того нардепа від «президентської партії».  Болячка «опоблоківського синдрому» у нардепа Яринича прогресує вже не перший місяць.

Cеред єлисаветградських сепарів  з‘явилися   друзі “тамбовських вовків»?

Читать полностью: http://h.ua/story/429565/#ixzz49YkrWi8t

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s