Той, хто прийде на зміну Порошенку, відкриє кримінальні справи проти нього і Ложкіна

Порошенко

Зараз за Петра Порошенка начебто готові голосувати 7,9% українців, згідно з підсумками опитування Київського міжнародного інституту соціології, але, здається, що ця цифра дуже завищена, бо рейтинг довіри за незалежними дослідженнями менше 1 %.

В 2014-му він переміг із результатом 54,7%, якщо вірити нелегітимному ЦВК і особисто Охендовському, а йому українці не вірять.

«Скоротився кредит довіри до влади. Збільшилися претензії до неї, частіше порушують питання про її відповідальність», — каже Ігор Гринів.

«Той, хто прийде на зміну Порошенку, відкриє кримінальні справи проти нього, Бориса Ложкіна та Гриніва.

Порошенкові треба йти на другий термін. Не тому, що любить Україну. Просто іншого способу уникнути відповідальності немає, — продовжує Віктор Сергійович. — Бо адміністрація глави держави недоторкана. Гринів прекрасно розуміє, наскільки Порошенко далекий від другого терміну і близький до імпічменту. Але він — друг і колега, тому вихваляє Петра Олексійовича. Президентська адміністрація постійно вкидає різну інформацію й відстежує реакцію людей. Якщо суспільству байдуже — додавлюють. Обурюється — замовкають.

Українці голосуватимуть за будь-кого, аби не за Порошенка (це хибне твердження більше схоже на зомбування, все ж таки Україна не Росія і за будь-кого українці голосувати не будуть — ПN). Він — олігарх. Україна для нього — приз за виграш. Від великої влади, що зосередив у руках, іде й критика. Люди розуміють: ні Гройсман, ні Парубій не винні, винний — Порошенко» , — говорить політолог 63-річний Віктор Небоженко..

Дуже дивне твердження, з яким можна посперечатися. Гройсман і Парубій є активними членами організованого кримінального угрупування, яке очолює цинічний барига Порошенко. Парубій хоч і дебіл (розумова в стадії легкого дебілізма) , але цілком осудний, він розуміє, що робить і повинен понести таку ж відповідальність за злочини проти української нації, як і інші члени банди «офшорного» олігарха.

Микола Крамольник

http://newspravda.com/suspilstvo/2636-toi-khto-pryide-na-zminu-poroshenku-vidkryie-kryminalni-spravy-proty-noho-i-lozhkina.html

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s