ЗАЯВА ЩОДО Т.ЗВ. “ХРЕСНОЇ ХОДИ” МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

10-тисячний натовп очолений функціонерами придворної установи Путіна пройде областями України і планує зібратися в Києві 27 липня. Цей суто політичний захід Московського патріархату його лідери прикривають християнською риторикою та символікою. Для справді віруючих християн цей захід є гріхом, який ні в якому разі не може підтримуватись ні словом, ні тим паче долученням.

Маємо безліч доводів.

Достатньо пошукати фото та відео бісівської процесії в пошукових системах: заклики до “російського світу”, використання у проповідях кліше з російських ЗМІ, жодної національної української символіки, миряни і священники вішають георгієвські стрічки та несуть портрети Миколи ІІ, який точно не складає жодної святості для українських християн. Москва підло використовує релігійний чинник у війні проти України.

Ватажок філіалу МП в Україні митрополит Онуфрій. Ще у 2015 році він публічно зганьбився, відмовившись вшанувати пам’ять українських фронтовиків. Прес-служба УПЦ МП пояснила цей жест настановою негайно припинити звільнення Донбасу від російсько-терористичних сил (за термінологією МП, “громадянська війна”). Шаблонні фрази російських ЗМІ про “громадянську війну” в Україні, про “Майдан, який розділив Україну” часто зустрічаються в промовах митрополита. Митрополит, як голова “церкви”, показує приклад своїм мирянам. Тому не дивно, що повертаючись додому, герої війни відчувають ворожнечу у рідному місті чи селі, якщо більшість жителів є прихожанами церкви Московського патріархату.

Також у т.зв. “хресній ході” беруть участь колишні регіонали. Вілкул та Царьов підтримують і популяризують даний захід.

Отже, про жодні релігійні принципи тут не йдеться. Організатори УПЦ МП підло використовують людей, які довірились їм через своє незнання або слабку силу волі. Громада наївних – живий щит, яким прикривається МП від справедливого покарання.

Ми закликаємо громадян України бути мудрими і не підтримувати ходу МП, їх лицемірні гасла. Закликаємо відмовляти своїх родичів та знайомих від участі!

Пам’ятайте, Господь приймає лише щиру молитву!

Також ми вимагаємо у влади заборонити захід, не допустити його до Києва та детально перевірити організаторів і учасників! Не допустіть провокацій!

В інакшому випадку ми, як люди, що ставлять Бога і Україну понад усе, не зможемо залишатись осторонь та будемо реагувати.

Провід Національно-визвольного руху “Правий сектор”
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s