ОФІЦІЙНА ЗАЯВА КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО «СВОБОДА» ЩОДО ОСТАННІХ ПОДІЙ У МІСЬКІЙ РАДІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАСТУПНИКОМ МЕРА ЕКС-РЕГІОНАЛКИ, ПРЕДСТАВНИЦІ «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» Н.ДЗЮБИ

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО «СВОБОДА» ЩОДО ОСТАННІХ ПОДІЙ У МІСЬКІЙ РАДІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАСТУПНИКОМ МЕРА ЕКС-РЕГІОНАЛКИ, ПРЕДСТАВНИЦІ «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» Н.ДЗЮБИ

Понеділок, 01 серпня 2016 

Офіційна заява Кропивницької міської організації ВО «Свобода» щодо останніх подій у міській раді та призначення заступником мера екс-регіоналки, представниці «Опозиційного блоку» Н.Дзюби

30 липня 2016 року в ході пленарного засідання депутати Кропивницької міської ради з другої спроби ухвалили рішення про призначення на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань представниці політичної партії «Опозиційний блок» Н. Дзюби. Попри тривалий спротив депутатів, що входили до умовної коаліції патріотичних демократичних сил і до останнього сесійного засідання складали більшість в міській раді, це ганебне призначення відбулося. Цей факт засвідчив, що та умовна більшість, яка утворилася за підсумками останніх місцевих виборів восени 2015 року і до якої увійшли депутати фракцій ВО «Свобода», «Самопомочі», РПЛ, БПП «Солідарність», «Батьківщини» та«УКРОПУ», на сьогодні припинила існування й натомість, з перевагою в один голос утворилася нова антиукраїнська більшість, в якій міському голові А. Райковичу відведена роль маріонетки.

Реагуючи на нову політичну ситуацію, Кропивницька міська організація політичної партії ВО «Свобода»офіційно заявляє наступне.
Що відбулося?
Кропивницький міський голова А.Райкович зрадив своїх виборців. Восени 2015 року А.Райкович був висунутий кандидатом на посаду міського голови за підтримки проукраїнських демократичних політичних партій БПП “Солідарність”, “Батьківщина” та низки інших патріотичних громадських організацій. Цілком очевидно, що здобувши посаду, А.Райкович мав би продовжувати співпрацю з політичними силами та представляти інтереси виборців, що є симпатиками зазначених партій. Натомість, в місті Кропивницькому відбувся неприємний політичний рецидив. В 2012 році аналогічна зрада вже відбувалася в нашому місті, коли кандидати в народні депутати “родина Табалових” на етапі передвиборчої агітації широко користувалася підтримкою проукраїнських патріотичних партій і громадських організацій, але в перший же день свого потрапляння до стін Верховної Ради увійшли до складу фракції злочинної Партії Регіонів. Провівши історичні паралелі ми можемо констатувати, що сьогодні в Кропивницькій міській раді відбувся реванш антиукраїнських сил, зрадників та їх колаборантів: “Опозиційний блок”, група депутатів “родини Табалових”, колишні члени Партії Регіонів, міський голова А.Райкович та окремі депутати-маріонетки, що є залежними від рішень міського голови за своєю посадою чи через свої бізнес-інтереси. В час, коли на східному фронті гинуть найкращі сини нашої країни, а у вищих ешелонах влади відбувається справжнє мародерство за підтримки тих же перефарбованих регіоналів, поведінка міського голови Кропивницького стала тим лакмусовим папірцем, який визначив справжню сутність його як людини, що діє не в інтересах громади, але на догоду олігархічним колам, власним бізнес-інтересам і амбіціям «попередників».

Хто винний?
Кропивницька міська організація політичної партії ВО «Свобода» на останніх місцевих виборах восени 2015 року висунула кандидатом на посаду міського голови українського націоналіста Сергія Капітонова, і зверталася до всіх патріотичних політичних партій і громадських організацій із закликом про підтримку нашого кандидата. Тепер вже абсолютно очевидно, що восени 2015 року патріотичні сили і виборці помилилися, коли віддали свою довіру і підтримку кандидатурі промисловця, якого активно просували олігархічні кола і потужні фінансові структури. Всеукраїнське об`єднання “Свобода” від першого дня передвиборчої агітації восени 2015 року попереджало громадськість про свою незгоду з кандидатурою А.Райковича на посаду міського голови, адже для нас була очевидною бізнес-залежність “прагматика” промисловця А.Райковича від можливого фінансового та адміністративного тиску з боку олігархічних кіл. Так і сталося. Ми не висували і не підтримували кандидатуру А.Райковича на посаду міського голови, але звісно, сьогодні нам і нашим виборцям від того не легше, і ми мусимо визначитися, що робити далі!?

Політична партія українських націоналістів Всеукраїнського об`єднання «Свобода» завжди чітко стояла на ідеологічних позиціях і неухильно дотримувалася своєї політичної програми – «Програми захисту українців». Націоналісти ніколи не співпрацювали і не співпрацюватимуть з політичними партіями, що є спадкоємцями і правонаступниками злочинної команди В.Януковича і Партії Регіонів. Свободівці завжди послідовно виступали проти реваншу антиукраїнських сил і стоятимуть до останнього в боротьбі проти«Опозиційного блоку» та його колаборантів у Кропивницькій міській раді. В тій ситуації, яку ми отримали сьогодні в наслідок зради міського голови А.Райковича та купки його колаборантів, маємо докласти всіх зусиль аби не дозволити екс-регіоналам і “родині Табалова” утворити в міській раді “ширку” – як в народі назвали неприродне об`єднання українських та антиукраїнських сил, що вже мали місце в історії українського політикуму. Тож, ми звертаємося до всіх проукраїнських демократичних політичних сил і громадських організацій із закликом до консолідації та співпраці. Напередодні святкування 25-ої річниці відновлення Незалежності України зрадники і колаборанти, регіонали, райковичи і табалови мають відчути нашу зневагу, й натомість маємо запропонувати патрітичній громадськості міста щирі правдиві політичні оцінки й конкретні кроки в інтересах захисту соціальної та національної справедливості для українців.

Гідним – слава!
Зрадникам – кара!

Слава Україні!

Прес-служба Кропивницької міської організації ВО «Свобода»

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s