Сепарів треба ставити на місце

Картинки по запросу ігор козуб кіровоград

В нашому чарівному Кропивницькому проросійські сили розгорнули грандіозну компанію по дескридитації і бойкоту української назви міста. Дивитися на це нахабство під час війни українського народу із російським агресором неможливо спокійно! Звертаюся до всіх патріотичних містян і керівників громадських організацій відправити листи-звернення до голови СБУ України з вимогою притягнути до відповідальності людей, які протидіють реалізації закону про декомунізацію та намагаються дестабілізувати ситуацію в нашому регіоні.
Друзі, пропоную Вам на розгляд проект листа і закликаю Всіх написати подібні звернення з метою припинення антидержавної діяльності у нашому місті!

Голові Служби Безпеки України
Грицаку В.С.

ЗВЕРНЕННЯ
про порушення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

14 липня 2016 року на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Верховною Радою України прийнято Постанову № 1468-VIII «Про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», якою місто Кіровоград Кіровоградської області перейменовано на місто Кропивницький.
Після прийняття зазначеної постанови в м. Кропивницькому громадською організацією «Перспектива міста» та особисто її очільником Стрижаковим Артемом Олеговичем розгорнуто дискредитаційну кампанію найменування «Кропивницький» під назвою «Загальноміський громадянський бойкот: Кіровоградці за справедливість. Кіровоградці не Кропивниччани». Для цього громадянин Стрижаков та його громадська організація розмістили на бігбордах міста постери відповідного змісту, проводять прес-конференції, круглі столи та різного роду акції, збирають мітинги, чим фактично збурюють суспільні настрої, створюють передумови для протистояння. Все це лише дає привід російським ЗМІ висвітлювати події в Україні в негативному контексті.
Відповідно до п.п. є) п.4 частини 1 статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» до символіки комуністичного тоталітарного режиму також відносяться і назви населених пунктів, тому використання назви «Кіровоград», з будь якою інтерпретацією чи відмінках, після його перейменування фактично є поширенням символіки та пропагандою комуністичного тоталітарного режиму.
Окрім того, відповідно до Конституції України постанови Верховної Ради України є нормативно-правовими актами, виконання яких є обов’язковим громадянами України, підприємствами, установами, організаціями незалежно від підпорядкування та форм власності. Тому публічні заклики щодо бойкоту назви «Кропивницький» є фактично закликом до невиконання нормативно-правового акту, виданого органом законодавчої влади – Верховною Радою України.
Докази перелічених вище фактів можна знайти у відкритому доступі:
1. https://www.facebook.com/artem.stryzhakov?fref=ts сторінка Стрижакова у Фейсбук;
2. http://kr.depo.ua/…/u-kropivnitskomu-oblili-farboyu-bil-bor…
3. http://ua.interfax.com.ua/news/press-conference/359890.html
4. http://www.radiosvoboda.org/a/27879895.html
5. http://knk.media/kriviy-rig-obureniy-ogolosheno-boykot/

Такі дії ГО «Перспектива міста» та її очільника Стрижакова Артема Олеговича є таким, що порушують норми Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та підпадають під дію ст. 436-1 Кримінального кодексу України.
Виходячи з вищевикладеного, просимо Вас:
!. Негайно провести перевірку за вказаними фактами;
2. Припинити продовження злочину -порушення декомунізаційного законодавства, що сприяє дестабілізації ситуації не лише в місті Кропивницькому, а й на території України;
3. Притягнути громадську організацію «Перспектива міста», її очільника Стрижакова Артема Олеговича та всіх інших причетних до порушення законодавства осіб, до кримінальної відповідальності.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s