Всі націоналісти України об’єдналися щоб знищити криваву владу бариги

Народні депутати-націоналісти заявили про об’єднання для боротьби з владою і пригрозили розпустити діючу Верховну Раду.

Про це з трибуни парламенту заявив лідер “Азова» Андрій Білецький, зачитуючи парламентаріям вимоги учасників Маршу національної гідності.

«Ми, українські націоналісти, об’єднали свої зусилля для того, щоб протистояти озброєному окупанта на сході і фінансовому диктату з Заходу. Але головне, в першу чергу, для того, щоб знищити цю владу, яка помилково називається української. Як державники ми вимагаємо нового політичного курсу, який повинен спиратися на пріоритет національних інтересів », – заявив Білецький.

За його словами, сьогодні влада узурпована в руках дуже вузького кола людей – “купки мільйонерів і мільярдерів, багато з яких присутні тут»

«Я говорю від імені працює і воюючої України, одну з яких ви знищуєте зараз, а іншу міняєте. Президент, уряд, більшість парламенту належать до однієї і тієї ж кліці. Ви уявляєте нашу країну на міжнародній арені, хоча народ не уповноважував вас на це. Справа ваших рук – це приватизація і розпродаж країни. Це голод українців через тарифи, безробіття і зубожіння. Це приниженість, капітуляція і здача територій Кремлю », – зазначив нардеп.

Серед вимог учасників маршу – припинення торговельних відносин з окупованими територіями Донбасу, розрив дипломатичних відносин з РФ.

«Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу сільськогосподарських земель, щоквартального зростання цін на комунальні послуги. Ми вимагаємо розрив дипломатичних відносин з РФ. І, врешті-решт, вимагаємо реального дієвого механізму імпічменту президента і відкликання депутатів … Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, у нас вистачить сміливості, сил і рішучості розпустити цю ВР. Повірте, ми це зробимо », – заявив лідер” Азова ».

Марш націоналістів в Києві провів мітинг біля Верховної Ради, на якій лідери партій «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор» виставили свої вимоги до влади. Журналісти оцінюють кількість учасників акції приблизно в 5 тис. людина.

«Ми можемо не тільки скинути цю владу бариг, не тільки зупинити кремлівських карликів на сході, ми можемо змінити світ. Ми нація, яка довела, що ми можемо і хочемо. Ми продемонстрували свої європейські прагнення і тепер повинні довести, що ми змінимо цю країну і весь світ в кращу сторону », – заявив у свою чергу лідер” Правого сектора »Андрій Тарасенко.

Лідер “Свободи” Олег Тягнибок запропонував нинішньому складу парламенту прийняти закон про вибори за відкритими списками, призначити нових членів Центральної комісії, прийняти закон про імпічмент і піти.

“Або ви ставите національні інтереси вище своїх приватних кишень – або забирайтеся геть. Ми за вибори парламенту, ми за президентські вибори », – сказав Тягнибок.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s