Де Андрій Райкович… знайшов Олімпіаду в Кропивницькому?

Андрій Райкович не поспішає встановлювати червоно-чорний прапор

19 червня на апаратній нараді міського голови Андрій Райкович висловив своє незадоволення щодо заміни олімпійського прапору на червоно-чорний стяг ОУН УПА.
Нагадуємо, що минулого тижня на площі перед міською радою червоно-чорний прапор тимчасово замінили на олімпійський прапор, інформує кореспондент “Трибуни”.
“Не хотілося б загострювати ситуацію, однак одноособова, непогоджена заміна прапорів є неприйнятною. Ми вже спілкувались з громадськими активістами та учасниками АТО і начебто досягли домовленості, проте бачу, що потрібно ще раз поспілкуватись на цю тему. Якщо вже ми підняли Олімпійський прапор, значить він має провисіти хоча б декілька днів, а потім ми його замінимо. У поспішних діях “Бойового братства” немає необхідності”, – зазначив очільник міста.
У зв’язку з цим міський голова доручив головному спеціалісту з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами КМР Олександру Шишку організувати відповідну зустріч, де можна було б узгодити всі питання із учасниками АТО.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s