Ще досі в Кропивницькому крокуютьо з “совком” в ногу і пліч-о-пліч …

Депутати-свободівці вимагають прибрати комуністичну символіку з дошки "Почесні громадяни міста" Кропивницького

Hа сесії міської ради спортсменці з Кропивницького присвоїли звання “Пoчеcний грoмaдянин міcтa Крoпивницькoгo”.
Зa відповідний прoект рішення одноголосно прoгoлocувaли депутaти міcькoї рaди під чac зacідaння cеcії, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
Почесне званн присвоїли Oльзі Cвідерcькій, бaгaтoрaзoвій чемпіoнці Укрaїни з плaвaння cеред cпoртcменів-інвaлідів з урaженням oпoрнo-рухoвoгo aппaрaту, 11-рaзoвій чемпіoнці Єврoпи, 7-рaзoвій чемпіoнці cвіту, іa 5-рaзoвій призерці двoх Пaрaлімпійcьких ігoр, 9-рaзoвій рекoрдcменці Єврoпи, 14-рaзoвійрекoрдcменці cвіту.
 До речі, минулого року на грамоті про присвоєння звання почесного громадянина міста назву міста спромоглися … не вказати!!!
Під час обговорення даного питання, депутат міської ради від фракції ВО “Свобода” Сергій Капітонов зазначив:
“Фракція ВО “Свобода” звісно підтримує обрану кандидатуру, так як вона має чимало досягнень у світі спорту, але мій виступ не з цього питання. Зараз, якщо вийти із сесійної зали, то одразу можна побачити символ тоталітаризму на стенді, де розміщені портрети почесних громадян. Це серп і молот. Під цими комуністичними символами вбивали українців. “Свобода” заявляє, якщо протягом тижня ця комуністична символіка не буде демонтована, то ми беремо на себе відповідальність і допоможемо її прибрати та приведемо приміщення міської ради Кропивницького відповідно до вимог закону про декомунізацію”.
IMG 20170904 161236 800x600
Міський голова Андрій Райкович  чомусь дуже обурився тим, що депутат не повідомив про перебування тоталітарної символіки в приміщенні міської ради “в робочому порядку”.  Хороший “робочий порядок” – радянський герб міста скасовано 21 рік тому, але він “при ділі” і  ще досі красується у стінах ради.
На думку чималої кількості городян, така поведінка очільника міста є суцільною маніпуляцією, адже не помітити ці символи було просто неможливо. І це робили і всі його попередники. Здається, кколишніх комуністів не буває…
 А ще депутати міськради провалили голосування стосовно перейменування Кіровоградської міської ради у Кропивницьку міську раду. Цим грубо порушено закон про декомунізацію, який,на жаль, не містить в собі полжень про кримінальну відповідальність за його невиконання. На часі внсти саме такі доповнення до нього щоб “совок” більше ні з якої шпарини не виповзав.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s