А провокації навіщо?

 

 

Здається, що сєпари в Кропивницькому живуть під гаслом – «Ні дня без провокацій!» Без стрілянини «тихою сапою» мешканцям Кропивницького сєпари різних мастей щоденно нагадують, що вони «єлисаветградці» чи «кіровоградці». То ролики в мережі ФБ, до речі непідконтрольній міській владі, боти та тролі забруднюють свідомість спільноти. А на вулицях міста подібна  гидотна путінського політропу присутня на  сітілайтах та бігбордах. Місцева кацапня та кацапствуючі повідомляють про свято російської фортеці та її вік. А на передодні брендового національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2017»  місцеві паскудники на сітілайтах повідомляли місто, що Кропивницький в ньому жив лише два роки… А скільки років у місті прожила нібито свята Єлизавета чи зовсім демонічний Кіров?

А ще другий рік поспіль оргкомітет міжнародної виставки «АгроЕкспо» повідомляє, що вона відбувається… в Кіровограді! Кому тут скандувати «Браво!» Павлові Штутману чи чиновникам місцевої  ОДА, яка через гальмування змін в Конституції ще досі кіровоградська? Так то ОДА, а не місто!

6.jpg?w=1462

Ще одним вивертом до «Дня невідомого міста» є акція шефа самопроголошеного «муніципального бюро» Артема Стрижакова, яке чомусь терпляче зносить міський голова Андрій Райкович, 3-D малюнок російської колоніальної фортеці на центральній вулиці міста з непрродною в мовному значенні назвою «Дворцова». Двовимірний малюнок чомусь назвали «3-D»… Мабуть це для тих хто дивіться на світ через промосковські окуляри та сприймає бажане за дійсність.

33.jpg?w=450

Провокації для міста в центрі України здійснюються, звичайна річ, для підвищення промосковського градусу напруги серед тої частини населення, яка і досі не відчуває себе нацією. То ж і тополиний пух навесні літає містом, щоб ми пам’ятали, що вата і досі присутня серед нас.

Читать полностью: http://h.ua/story/440233/#ixzz4sjXB4800

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s